(Видео) Интервју со Села: 18 години не одговарал ниеден функционер од ДУИ


2 копии
2 копии

Лидерот на Беса Биљал Касами во интервју за „360 Степени“ го коментираше повикот од Зијадин Села за заеднички изборен настап на Алијанса на Албанците, ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на БЕСА, Билал Касами, во интервју за „360 Степени“ упати апел до сите опозициони и владејачки партии, освен ДУИ, да направат албанска платформа за да ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Политичката ситуација во Македонија и регионот, одлуката на Советот на Европската Унија и предвремените избори се темите за кои разговарале претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Движењето Беса е заинтересирано за предизборно коалицирање со Алијанса на Албанците, но како што велат од таму, мора да се расчисти дали таа коалиција би се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во тек е медицинско опремување на објектот (на поранешната гинеколошка болница „Мала Богородица“, сегашен хотел „Ибис Стајлс“), што Клиничката болница ...
сите 573 | | | веќе видена

Речиси 300 војници и 150 полицајци ќе бидат ангажирани во обезбедувањето на здравствените установи низ земјава. Ова е предвидено со акцискиот план кој денеска ...
сите 266 | | | веќе видена

Претходно, Емили Марфи, шефот на малку познатата администрација за општи услуги ГСА, го извести Бајден дека официјално може да започне неговата транзиција пред ...
сите 343 | | | веќе видена

Зоран Заев е еден обичен лопов и брутален лажго. Зоран Заев е човекот кој ја обезличи Република Македонија и го обесчести македонскиот народ, единствено за ...
сите 260 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Интервју со Села: 18 години не одговарал ниеден функционер од ДУИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: