Солскјер за Ливерпул, Де Геа и зимските трансфери


Џејмс Милнер е еден од играчите кој дефинитивно секој тренер би го посакал, играч кој е фит и подготвен за секоја улога на теренот и едноставно се бори за ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед по првите девет коло во Премиер лигата освои само 10 бодови што во моментов му го носи 14 место на табелата, ситуација која е далеку од тоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Играчот за врска на Арсенал за „Тhe Athletic“ зборуваше за непријатната епизода од својот живот и изрази желба да остане во лондонскиот тим и да се бори за ...
| | веќе видена | слични

Maнчестер Јунајтед има намера да му понуди на Алексис Санчез 12 милиони фунти за раскинување на договорот. Чилеанскиот фудбалер пред година ипол стигна на „Олд ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер се надева на силна игра на неговиот тим во натпреварот во Премиер лигата против Норвич во недела. – Се ...
| | веќе видена | слични

Пол Сколс беше гостин во студиото на „БТ Спорт“ и по натпреварот со Партизан кој Манчестер Јунајтед го доби со минимални 1:0 го посочи името на играчот кој би ...
| | веќе видена | слични

Една од легендите на Манчестер јунајтед, Пол Сколс, верува дека има план како може да се подобри играта на Црвените ѓаволи. Според Сколс, на „Олд Трафорд“ би ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скопскиот Апелациски суд го објави решението за пуштањето од притворот во Шутка на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева во домашен притвор. - ...
сите 305 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 150 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи денеска ги повика граѓаните кои ја користат апликацијата „МојДДВ“ да извршат проверка на податоците од трансакциската сметка заради ...
сите 67 | | | веќе видена

На самитот на Европската народна партија во Загреб се случи целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Не само што се ...
сите 93 | | | веќе видена

Најдобрите фудбалери ги завршија квалификациите на „историското“ трето место и веќе се фокусираат на новите настапи во Лигата на нации, иако до нив има уште ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солскјер за Ливерпул, Де Геа и зимските трансфери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: