Македонија ја освои Подгорица, Атанасов со два гола донесе пресврт и победа


3 копии
5 копии

Младата репрезентација на Македонија пропушти реална можност со максимален ефект, три победи од исто толку натпревари, да го стартува квалификацискиот циклус ...
| | веќе видена | слични

Селекторот на младата репрезентација на Македонија, Благоја Милевски истакна дека може генерално да биде задоволен со четири бода од два натпревари со ...
| | веќе видена | слични

По двете стартни победи против Фарски Острови и Црна Гора, македонската фудаблска репрезентација до 21 година ги испушти првите бодови во квалификацискиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија ја освои Подгорица, Атанасов со два гола донесе пресврт и победа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: