Селена Гомез со оваа фотографија го освои светот: 8 милиони „лајкови“ докажуваат дека има надеж ФОТО


Славната пејачка и актерка Селена Гомез објавила фотографија без ретушиње филтери, шминка… на која се гледа дека има и мозолчиња, дека нејзиниот тен не е ...
| | веќе видена | слични

За време на Париската модна недела во 2016 година, познатата ѕвезда Ким Кардашијан беше ограбена. Провалниците влегле во нејзиниот апартман во хотелот и украле ...
| | веќе видена | слични

Полицаец од Мајами се нашол во непријатна ситуација па сега дури му се заканува и отказ само затоа што три полуголи девојки ги однел во полициска станица. Кога ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска веќе не го крие приватниот живот и одлучи на сите да им покаже во кого е вљубена. ...
| | веќе видена | слични

По бројните критики дека вработуваат само преслаби манекенки и влијаат на идеалот за убавина во современото општество, берендот „Викторија сикрет“ реши кончено ...
| | веќе видена | слични

Манекенката ги охрабри жените ширум светот да го прифатат телото за време на бременоста. Кога објави дека е во блажена состојба, најпознатата плус сајз ...
| | веќе видена | слични

Глумицата Ева Лонгорија (44) се појави на гала-вечерта во Лос Анџелес во организација на фондацијата „Амфар“, а нејзиното гламурозно издание ги воодушеви сите. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Прво осомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски до судот поднел документацијата за влошена здравствена состојба.Документацијата ја доставил до судија ...
сите 886 | | | веќе видена

За тоа дали вечерва се разговараше и за датумот за преговори за Северна Македонија не успеавме да дознаеме. Според дипломатските извори од Брисел, Франција е ...
сите 154 | | | веќе видена

Засега изгледа дека до раните утрински часови ќе биде неизвесно што Макрон ќе одлучи за Македонија, вели Потпретседателот на Владата задолжен за ...
сите 447 | | | веќе видена

Фарма Медика, Тргопродукт, Мамас Фуд, Омни Градба, Центроштепед, Тотал електроник, Еленица, Пеон, Сара Јавор, Тотал Инженеринг, Сара Инженеринг, Дравас ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од 14 до 17 октомври ќе престојува во работна посета на Брисел кога се очекува Советот на ЕУ и Европскиот Совет ...
сите 534 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селена Гомез со оваа фотографија го освои светот: 8 милиони „лајкови“ докажуваат дека има надеж ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: