Неверојатен трик: Ако детето ја удри главата, дајте му гумена бонбона

Една мајка на својот блог споделила чуден и несекојдневен совет кој го добила од медицинска сестра, откако ја однела својата ќерка во болница затоа што паднала ...
| | веќе видена | слични

24- годишна девојка, која е веганка веќе 10 години, а месо не јаде од својата трета година, ги пријавила пријателите во полиција откако открила дека ѝ давала ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Имено, 24- годишната девојка која е веганка последните десет години, а месо не јаде од својата трета година кога открила од каде доаѓа месото, се нашла во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Борбата со депресијата ги погодува сите сегменти на општеството, а дури и членовите на кралското семејство не се ослободени од неа. Братот на Кејт Мидлтон ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неверојатен трик: Ако детето ја удри главата, дајте му гумена бонбона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: