Погледнете во каква венчаница Хејли Болдвин се омажи за Џастин Бибер


Пејачот Џастин Бибер и моделот Хејли Болдвин минатиот понеделник направија свадба, со што ја официјализираа нивната врска. Двојката вчера ги сподели првите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

"Минатиот понеделник беше најпосебниот ден во мојот живот", напишала Хејли. Хејли Болдвин и Џастин Бибер се венчале на 30-ти септември оваа година, во Јужна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Само неколку дена по , парот има нови фотки од пост-свадбената кампања по долна облека за Calvin Klein. Брендот слави 50-та годишнина, а младиот брачен пар е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Обединетата македонска дијаспора (ОМД) ја осудува одлуката на европските лидери повторно да ја блокираат кандидатурата на Македонија за полноправно членство во ...
сите 411 | | | веќе видена

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 164 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

На 23.10.2019 годинa во 00.45 часот на крстосницата од улиците „Народни херои“ и „Ѓорѓи Димитров“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 279 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете во каква венчаница Хејли Болдвин се омажи за Џастин Бибер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: