Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein


2 копии

"Минатиот понеделник беше најпосебниот ден во мојот живот", напишала Хејли. Хејли Болдвин и Џастин Бибер се венчале на 30-ти септември оваа година, во Јужна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Само неколку дена по , парот има нови фотки од пост-свадбената кампања по долна облека за Calvin Klein. Брендот слави 50-та годишнина, а младиот брачен пар е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачот Џастин Бибер и моделот Хејли Болдвин минатиот понеделник направија свадба, со што ја официјализираа нивната врска. Двојката вчера ги сподели првите ...
| | веќе видена | слични

За големата свадба на Џастин Бибер и Хејли Бибер пишуваа скоро сите светски медиуми, но младенците чекаа малце бурата да стивне, па дури вчера споделија први ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein

Од:
До кого (е-маил):
Порака: