(Галерија) Раскош во 22 соби – домот на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас


Славната холивудска двојка неодамна купи нова куќа за живеење, која се наоѓа во Ирвингтон, Њу Џерси, на 40 км оддалеченост од Менхетен. Куќата е опкружена со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на Дедиње која му припажаше на фудбалерот Драган Стојковиќ Пикси. Пејачката се пофали на ...
| | веќе видена | слични

Српската мега ѕвезда Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил на своите фанови им ја покажа својата нова вила вредна брдо пари. Пејачката вилата ја купи од ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша ја покажа својата нова вила вредна два и пол милиони евра, која ја купил нејзиниот маж, фудбалерот Душко Тошиќ. Тие новиот дом ...
| | веќе видена | слични

Импозантниот имот во Тексас на неодамна починатата легенда на нафтната индустрија и основач на „Mines and Petroleum“, Т.Буно. Пикенс, ставен е на продажба за ...
| | веќе видена | слични

Станот има неверојатен поглед кон Њујорк, а раскошот на истиот е тоа што ги восхитува сите. Холивудската ѕвезда Мерил Стрип (70) подготвена е за нови промени и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 270 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 104 | | | веќе видена

Првиот човек на Собранието, Талат Џафери во дебатниот магазин „Клик Плус“ на ТВ21 посочи дека „на нож“ наишла идејата за алтернативна работа на Собранието. ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Галерија) Раскош во 22 соби – домот на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: