Македонка глуми во новиот филм на Скарлет Јохансон

Премиерата на филмот на продукцијата „Марвел“ - „Црната вдовица“ е закажана за 1-ви мај 2020-та година. Гледачите со нетрпение го очекуваат ова остварување, а ...
| | веќе видена | слични

Скопјанката Симона Живковска глуми во блокбастерот „Црната вдовица“ на студиото „Марвел“ со Скарлет Јохансон во насловната улога, чија премиера е закажана за 1 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ќе бидеме обединети повеќе од било кога... Ќе навиваме за Македонија и ќе бидеме горди на вас... Честото за победата!, напиша Илија Димовски на Твитер, ...
сите 244 | | | веќе видена

Против поранешната специјална обвинителка Катица Јанева биле обезбедени докази дека таа, а не судијата на претходна постапка надлежен за „Империја“, дала ...
сите 286 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 32 | | | веќе видена

Властите им објавија војна на лажните вести, пропагандата и дезинформациите. Премиерот Зоран Заев, на првиот состанок на акционата група за координирање на ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонка глуми во новиот филм на Скарлет Јохансон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: