Прва Anti-aging козметика со заштита од зрачење од eкраните – иновација на францускиот бренд „Uriage“

Како и сите органи во телото, кожата е подложна на промени во текот на времето. Иако промените се природен процес, промените на кожата многу зависат од тоа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Американката која на Редит се претставува како Мелиса за корисниците на оваа платформа, но и за пошироката интернет публика, го сподели искуството од нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ако сакате барем на кратко да го стопирате стареењето и да спречите настанување на предвремени брчки, зајакнете ја исхраната со овие намирници!Печурки: ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во емисијата „200“ на Алсат професорот Гордан Калајџиев ги коментираше актуелните случувања околу преговорите за обвинителството и случаите кои ги превзеде ...
сите 480 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 381 | | | веќе видена

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 266 | | | веќе видена

 Психолозите имаат неколку совети за тоа што не треба да го правите на првиот состанок со личноста која ви се допаѓа, за да не оставите лош впечаток. Првите ...
сите 218 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 302 | | | веќе видена

Нови 30 дена е продолжен притворот на Катица Јанева која е трета осомничена во случајот Рекет. Кривичниот суд вчера на предлог на Обвинителството и го продолжи ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прва Anti-aging козметика со заштита од зрачење од eкраните – иновација на францускиот бренд „Uriage“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: