Барса ја предводи групата на „смртта“, Баерн Минхен „се враќа“ во Белград


Вечерва станаа јасни осумте групи кои ќе се натпреваруваат оваа сезона во Лигата на шампионите. Рекордерот по титули, Реал Мадрид се најде во групата „А“ ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Познато е дека Арсенал во последните неколку години наназад не е конкурентен за освојување на Премиер лигата и Лигата на шампионите. Резултатите на Арсенал во ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Бразил на Олимписките игри во Атланта ’96 стигна со младите Дида, Роберто Карлос, Ривалдо и Роналдо - сите големи суперѕвезди на светскиот ...
| | веќе видена | слични

Многу клубови денес ја објавија листата на играчи кои играат во Лигата на шампионите оваа сезона, а тоа го направи и Јувентус. „Старата дама“ ги дозна своите ...
| | веќе видена | слични

Словакот не ги крие високите амбиции на Интер за оваа сезона, тој вели дека новиот шеф на стручниот штаб на „Нероаѕурите“ има победнички менталитет, додаде ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда и оваа година втора во низа ќе игра во групната фаза од Лигата на шампионите. Заработката од влезниците сигурно е еден од важните фактори кои ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Франиција беше единствената земја која беше против Северна Македонија, цитира европското издание на угледниот весник „Политико“ дипломатски извор од вчерашниот ...
сите 994 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Предлог-законот за јавно обвинителство е заборавен. Власта цел месец не презела никаков чекор околу овој закон што од летоска е заглавен во собраниска ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барса ја предводи групата на „смртта“, Баерн Минхен „се враќа“ во Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: