Дневен хороскоп за 29 август

2 копии
3 копии
2 копии
5 копии

Овен (21.03 – 20.04) Неспокојни сте бидејќи не сте свесни што и на кого му должите. Потребно е комплетно да ја поправите состојбата, и доколку имате долгови да ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Препуштете му ги проблемите на времето, оставете ги идеите за некои поповолни денови, исклучете се и уживајте. Искористете го денот за ...
| | веќе видена | слични

 Многу модерни жени сонуваат да бидат успешни бизнис дами, а припадничките на 5 хороскопски знаци имаат можност да го остварат сонот. Иако не постои правило ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Европското меѓународно движење целосно го поддржува процесот на проширување на Европската Унија. Со нивните ставови се согласува и Европското движење на ...
сите 1160 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 333 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Во селото Визбегово, скопско, вчера Б.Р.(63) од Скопје, управувајќи мопед „џонвеј“, со скопски регистарски ознаки, паднал на коловозот.Во незгодата со тешки ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 29 август

Од:
До кого (е-маил):
Порака: