Нетфликс: Стриминг-платформите го возвраќаат ударот


3 копии

Најголемиот светски онлајн-трговец „Амазон“ ја отвори својата најголема деловна зграда во индискиот град Хајдерaбад. Новиот кампус беше отворен во средата во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во нашата држава има 1,1 милион корисници на социјалната мрежа Фејсбук, за сто илјади повеќе во однос на минатата година, а повеќе од половина милион или 540 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 175 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ бара надзорна расправа во Собраниската комисија за финансирање и буџет за поскапувањето на електричната енергија барањето веќе е ...
сите 220 | | | веќе видена

Поддршка на приватната потрошувачка со ваучери и картички за најсиромашните, како и таргетирана поддршка на најпогодените компании од ковид кризата. Кон тоа се ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нетфликс: Стриминг-платформите го возвраќаат ударот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: