Новинарот на „Ла Верита“ објави дека му е хакиран профилот на ФБ


Лајсер Гајзер, кој почна да објавува видео и аудио снимки во италијански „Ла Верита“ за случајот „Рекет„, преку својот профил на Фејсбук објави дека профилот ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Обрачот околу Зоран Заев и СДСМ се затега околу случајот „Реке“ се повеќе се затега. Информациите за записникот и исказот на оштетениот во случајот РЕКЕТ кои ...
| | веќе видена | слични

Обрачот околу Зоран Заев и СДСМ околу случајот „Рекет“ се повеќе се затега, рече на денешната прес-конференција Димче Арсовски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ. Според ...
| | веќе видена | слични

Од опозициската ВМРО ДПМНЕ, коментирајќи го објавнениот документ во некои портали за наводниот исказ на Орце Камчев во Обвинителството за случајот „Рекет“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Информациите за записникот и исказот на оштетениот во случајот „Рекет“ кои што излегоа во медиумите вчера, а се потврдени од Јавното обвинителство, ги отворија ...
| | веќе видена | слични

На денешната прес конференција, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димитар Арсовски подвлече дека „обрачот околу Зоран Заев и СДСМ се затега околу случајот Рекет се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фирмата „Викторија Инвест“ од Албанија со седиште во скопската општина Карпош, која што добила најмногу пари од државата, а не им исплатила на своите вработени ...
сите 218 | | | веќе видена

Група синдикати и здруженија побараа од Регулаторната комисија веднаш да ја повлече Одлуката за поскапувањето на струјата.Зад барањето стојат Синдикат на ...
сите 235 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот, Ханс ван ден Берг, со реакција за иконографијата на „маршот за демократија“ на коалицијата Алијанса за Албанците и ...
сите 77 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена

Со зборовите од Крушевскиот манифест: „Ура! За ‘Афтономна Македонија’!“, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, од струшкото село Ташмаруништа на ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Новинарот на „Ла Верита“ објави дека му е хакиран профилот на ФБ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: