Боки 13 се заканува од затвор: „Знам како крадат Заев и Харадинај“


Српскиот весник „ “ на својата насловна страница објави фотографија и наслов поврзан со случајот „Рекет“ кој деновиве ја тресе македонската јавност. „Боки 13 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
2 копии
6 копии

Полицијата пронашла шокантна преписка со српски политичар во телефонот на уапсениот македонски водител и поранешна реалити ѕвезда Боки 13, дознава српски ...
| | веќе видена | слични

Во телефонот на уапсениот македонски водител и поранешна ријалити ѕвезда на Боки 13, полицијата пронашла шокантна кореспонденција со познат српски политичар – ...
| | веќе видена | слични

Во телефонот на уапсениот Бојан Јовановски, односно Боки 13, српската полиција пронашла шокантна преписка со еден српски политичар, пишуваат српските медиуми ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во телефонот на уапсениот Бојан Јовановски, полицијата пронашла шокантна преписка со еден српски политичар. Пронајдени се дури и експлицитни фотографии од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Случајот „Рекет“ веќе со денови ја бранува целата македонска јавност, но и пошироко.Соседна Србија исто така со денови пишува за милионската афера која не се ...
| | веќе видена | слични

Националната телевизија на Србија (РТС) синоќа објави „шест работи кои морате да ги знаете за аферата Рекет“. Јордан Камчев Најбогатиот Македонец според Форбс ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 138 | | | веќе видена

Официјалните активности на Обвинителството за расветлување на случајот „Рекет“ вчера продолжија со исказ на Бурим Рустеми, третиот обвинител од Специјалното ...
сите 106 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 147 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 244 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Боки 13 се заканува од затвор: „Знам како крадат Заев и Харадинај“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: