Совршен рецепт против испукани пети


Оваа купка за стапала ќе ги оживее сувите делови на кожата на вашите стапала, ќе ви помогне при габичните инфекции, ќе ги отстрани непријатните мириси, ќе ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оваа смеса ќе ви помогне за многу кожни болести, а може да ве заштити и од рак на кожа. Еве за што се работи. Станува збор за така наречениот „цен балзам„ кој ...
| | веќе видена | слични

Кога правите лимонада, во никој случај немој да ја фрлајте кората од лимонот затоа што сепак може да извлечете многу придобивки од неа. Поради есенцијалните ...
| | веќе видена | слични

Ретко кој размслува за тоа дека може да му наштети на своето здравје и тело додека се тушира, но доколку правите некои од овие работи, тогаш сигурно дека ...
| | веќе видена | слични

Едноставни решенија за некои важни здравствени проблеми кои ги мачат луѓето, а многумина одбиваат да зборуваат за нив. Лош здив Во чаша со вода ставете малку ...
| | веќе видена | слични

Веројатно многу ви смета кога некои дамки на мијалникот и останатите површини не можете лесно да ги отстраните. Но, во продолжение ви претставуваме природно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кратово е единствениот град во државата, кој има само 1 активен случај на коронавирусот, според податоците кои ги објави Министерството за здравство. Пехчево, ...
сите 510 | | | веќе видена

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 137 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 59 | | | веќе видена

Докторот Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија преку својот Фејсбук профил упати порака до сите објаснуваќи дека ако се придржуваме до трите правила на ...
сите 49 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Совршен рецепт против испукани пети

Од:
До кого (е-маил):
Порака: