Фановите збунети: Реши повеќе да не молчи, Ана Севиќ си ја отвори душата по разводот- овие зборови ќе ги препрочитате два пати

Веста дека Дарко Лазиќ и Ана Севиќ и официјално се разведоа го обиколи регионот, а сето тоа поради шпекулациите за нивниот однос. По официјалниот развод се ...
| | веќе видена | слични

Марина Гагиќ, свршеницата на Дарко Лазиќ се породи пред неколку дена, на свет го донесе синот Алексиј. Марина заедно со синот денес требаше да излезе од ...
| | веќе видена | слични

Доаѓањето на новиот член во семејството Дарко Лазиќ го прославил со целодневна забава во родната куќа во Брестач. Денеска прославата продолжува во ресторан ...
| | веќе видена | слични

Српскиот фолкер Дарко Лазиќ е феномен. Минатата недела по долгото натегање и официјално се разведе од својата прва сопруга, пејачката Ана Севиќ, оваа недела ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ во понеделникот рано утрината стана татко на момчето Алексеј, па поради доаѓањето на новиот член на семејството, како што доликува, цел ден славел. ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ доби син заедно со вереницата Марина Гагиќ. Пејачот има ќерка од првиот брак со Ана Севиќ, но на синот му се израдува како мало дете. Славел под ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата вереница Марина Гагиќ, денеска во раните утрински часови станаа родители на малиот Алексеј. Марина се породи во 7 часот и 15 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На денешната прес конференција Тера телевизија го праша министерот за здравство Венко Филипче каква е подготвеноста на Клиниката во Битола ( кадровски и со ...
сите 795 | | | веќе видена

Концептот за одложување на кредитите е добар, и тоа е помошта што треба на граѓаните и на фирмите да им ја понудиме во овој момент. Тоа е помош од државата, ...
сите 550 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 294 | | | веќе видена

Сите пациенти кои се детектираат како позитивни на тестовите на анти тела кои ги прави Систина, задолжително треба да направат тест за присуство на вирусот во ...
сите 178 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 275 | | | веќе видена

Кочанската полиција поднесе кривична пријава до Основното јавно обвинителство против лице од Кочани кое на социјалните мрежи проширило лажна вест дека е ...
сите 113 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија го донесе вториот пакет економски мерки кои имаат за цел побрзо и поефикасно справување со економските последици од ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите збунети: Реши повеќе да не молчи, Ана Севиќ си ја отвори душата по разводот- овие зборови ќе ги препрочитате два пати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: