Богоевски: Груевски и неговите луѓе стојат зад објавување на снимката


Објавувањето на снимката има за цел да се направи политичка штета на владејачката структура за ВМРО-ДПМНЕ да се врати на власт, oва го вели Павле Богоевски за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
11 копии

Забранети и казниви работи нема што да коментирам, изјави денеска претседателот на Собранието Талат Џафери одгвоарајќи на новинарско прашање во врска со ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Собранието Талат Џафери се изнервира од новинарско прашање дали би поднел оставка доколку се појави во некоја од „бомбите“ за функционери на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Собранието Талат Џафери на новинарско прашање дали ако во најновите нелегални прислушувани материјали за сегашни и поранешни највисоки ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вонредната состојба и мерките кои што се воведоа се сосема доволен механизам да се постигне крајната цел, а тоа е ограничување на движењето, изјави денеска ...
сите 495 | | | веќе видена

Денес на пресконференција на министерот Венко Филипче беше запрашан за состојбата на коронавирусот во Велес.На министерот му беше посочено дека во изјавите на ...
сите 285 | | | веќе видена

Соочени сме со криза, можеби најголема во историјата, изјави министерот за информатичко општество и администрација, Дамјан Манчевски. - Намалувањето на платите ...
сите 372 | | | веќе видена

Првите луѓе на земјите-членки на ЕУ вечерва ја потврдија одлуката која претходно ја донесоа министрите за надворешни работи за почеток на пристапните преговори ...
сите 262 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богоевски: Груевски и неговите луѓе стојат зад објавување на снимката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: