СЕ ОГЛАСИ Венко Филипче - Еве зошто БЕШЕ РАЗРЕШЕН Ваљон Беља


2 копии

Откако вчера Зоран Заев го искоментира разрешувањето на Валон Беља, и тој се огласи на Фејсбук и „распали” по премиерот. – Со Валон Беља или не знам точно како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако беше разрешен економскиот директор на Клиниката за Гинекологија во Скопје, Ваљон Беља продолжува да открива документи за, како што вели, нерегуларности ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Разрешениот економскиот директор на Клиниката за гинекологија и акушерство Ваљон Беља повторно му се обрати на премиерот Зоран Заев преку Фејсбук. Ако за една ...
| | веќе видена | слични

Главната сестра и директорката на финансии на Клиниката за Гинекологија во Скопје немаат соодветни дипломи за нивните работни места, откри сега поранешниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не се плашиме што тој ќе каже, тој тропа глупости, рече денеска премиерот Зоран Заев за обвинувањата за криминал што сега разрешениот економски директор на ГАК ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во последното деноноќие во Албанија како последица од Ковид-19 починале четири лица, меѓу нив и 21-годишна девојка,што е најмладо починато лице од опасниот ...
сите 650 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 495 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 128 | | | веќе видена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 194 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 89 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ ОГЛАСИ Венко Филипче - Еве зошто БЕШЕ РАЗРЕШЕН Ваљон Беља

Од:
До кого (е-маил):
Порака: