Преку изводот на малиот Арчи се откриени професиите на Хари и Меган


Британското кралско семејство го објавило изводот на родени на новородениот син на принцот Хари и Меган Маркл. Изводот на родени открил дека малиот Арчи сепак ...
| | веќе видена | слични

Новата одлука на принцот Хари и Меган Меркл го здрма целото кралско семејство, многумина тврдат дека засега нарушени се односите помеѓу Хари и неговиот брат ...
| | веќе видена | слични

Голем број естетски хирурзи тврдат дека убавината која ја поседува Меган Маркл, не е дар на природата, туку дека војвотката направила во минатото неколку ...
| | веќе видена | слични

На светската политичка сцена се појави двојничка на војвотката од Сасекс Меган Маркл. Двојничката на Меган Маркл е шпанската адвокатка и политичарка Бегона ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на бебето Арчи, а странските медиуми пишуваат дека откако се родило бебето, почнале проблемите и дека во ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на малиот Арчи, а странските медиуми пишуваат дека во нивното семејство сепак не е се така идеално, како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вилма Рускоска, јавната обвинилетка за организиран криминал, во утринската програма на „Студио 10“ на 24 вести рече дека следува финансиско вештачење за ...
сите 109 | | | веќе видена

Премиерот Заев го прифатил барањето на вицепремиерот Николовски, да му препорача на Управниот одбор на Националната агенција за европски образовни програми и ...
сите 199 | | | веќе видена

Дваесет и двегодишен скопјанец е тешко повреден откако вчера попладне со мотор паднал на скопската обиколница, во близина на клучката Смилковци.Во незгодата ...
сите 219 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 124 | | | веќе видена

Амбулантата во Ковид-тријажниот центар во ГОБ „8 Септември“ која работ 24 часа дневно се прават и по 40 прегледи. Директорот на болницата, д-р. Христијан ...
сите 104 | | | веќе видена

Би сакал денешнава прес-конференција да ја искористам за неколку ставови поврзани со предлогот на закон за заштита на населението од заразни болести којшто во ...
сите 163 | | | веќе видена

Красимир Каракачанов, вицепремиер и министер за одбрана на Бугарија во интевјуто за „ Дарик радио “, го повтори ставот дека Македонија мора да се придржува до ...
сите 354 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преку изводот на малиот Арчи се откриени професиите на Хари и Меган

Од:
До кого (е-маил):
Порака: