И покрај демантот, гласините продолжуваат: Сопругата на Гвардиола била во Торино и изнајмила автомобил за цела година!

Медиумите од Италија продолжуваат да пишуваат за можноста Пеп Гвардиола да го презеде кормилото на Јувентус, последните гласини велат дека сопругата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јувентус се уште ја нема решено дилемата за новиот тренер, барем информацијата не е соопштена официјално за јавноста, а секојдневно се шпекулира со повеќе ...
| | веќе видена | слични

Од таборот на Манчестер Сити пред два дена ги демантираа гласините дека Пеп Гвардиола ќе го превзеде кормилото на Јувентус, но медиумите и понатаму шпекулираат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски изрази длабок сомнеж дека Катица Јанева и Бојан Јовановски сами можеле да рекетираат бизнисмени за милионски суми ...
сите 265 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 165 | | | веќе видена

МВР во соработка со надлежните институции активно преземаат мерки и активности со цел утврдување на лица и компании што се инволвирани во нелегална трговија со ...
сите 193 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 48 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 176 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И покрај демантот, гласините продолжуваат: Сопругата на Гвардиола била во Торино и изнајмила автомобил за цела година!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: