„Се работи за точна и потврдена вест“ - од Италија нови сигнали дека Гвардиола доаѓа во Јувентус

Од таборот на Манчестер Сити пред два дена ги демантираа гласините дека Пеп Гвардиола ќе го превзеде кормилото на Јувентус, но медиумите и понатаму шпекулираат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јувентус се уште ја нема решено дилемата за новиот тренер, барем информацијата не е соопштена официјално за јавноста, а секојдневно се шпекулира со повеќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 210 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Се работи за точна и потврдена вест“ - од Италија нови сигнали дека Гвардиола доаѓа во Јувентус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: