Дибала на прашањето за трансфер во Интер вели: Од почит кон овој дрес и фановите на Јувентус не зборувам за други клубови

Пауло Дибала го дементираше својот брат и вели дека неговата желба е да остане во Јувентус, но додава дека последниот збор ќе го има клубот и новиот тренер. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

Јувентус во овој момент како главна задача има поставено да пронајде нов тренер за наредната натпреварувачка сезона, а во зависност од тоа кое име ќе пристигне ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Долгогодишното искуство на г-дин. Мулер несомнено ќе има голема корист при финализирањето на платформата на Алијансата за Албанците и Алтернатива, за која г. ...
сите 261 | | | веќе видена

 Ова ќе значи дека од денес па се до следниот петок нема да се дозволува организирање на разни манифестации, карневали, фестивали и спортски натпревари. Рокот ...
сите 499 | | | веќе видена

 Го обжали продолжениот притвор од 7ми месецов. Пред апелационите судии тврдеше дека нема да избега ако го ослободат од ефективен притвор притоа споменувајќи ...
сите 103 | | | веќе видена

Така, вкупниот број на смртни случаи во Кина се искачи на 2.888, според Националната здравствена комисија. Од коронавирус починаа најмалку 2.800 луѓе ширум ...
сите 455 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дибала на прашањето за трансфер во Интер вели: Од почит кон овој дрес и фановите на Јувентус не зборувам за други клубови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: