Телевизиски дуел на деценијата: Заев-Мицкоски во „Само Вистина“ на Канал 5 - вторник во 18:30!


Дами и господа, наши сограѓани, дојде и тој ден. ДЕНОТ НА ЧИСТАТА ВИСТИНА...САМО ВИСТИНА. Двајцата најмоќни, но и најхаризматични  лидери конечно ќе ги вкрстат ...
| | веќе видена | слични

Утре во 18 часот е закажана нова трета по ред средба на работните групи на Владата и ВМРО-ДПМНЕ со цел пронаоѓање на заедничко решени околу законот за Јавно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Очигледно свесни дека ќе им се проверува точноста на секоја изјава и податок, првите луѓе на двете најголеми политички партии кај нас, премиерот Зоран Заев и ...
| | веќе видена | слични

По дуел на емисијата „Само вистина“ на Канал 5 телевизија кој се случи вечерва помеѓу лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и лидерот на СДСМ и премиер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ГОБ„8 Септември“ повторно станува Ковид центар и ги става на располагање сите свои капацитети, дознава НОВА. Болницата ги отвора вратите за сите пациенти со ...
сите 491 | | | веќе видена

Британската компанија АстраЗенека најави дека ќе направи дополнителни тестови ширум светот за да ја процени ефикасноста на вакцината против Ковид-19, изјави ...
сите 352 | | | веќе видена

Дел од обожавателите на починатиот Диего Марадона предизвикаа инцидент со полицијата пред претседателската палата, каде беше поставен ковчегот со телото, како ...
сите 263 | | | веќе видена

Избраниот демократски претседател Џо Бајден размислува за назначување на Том Донилон, дипломатски ветеран и советник за национална безбедност на поранешниот ...
сите 342 | | | веќе видена

Во Демократската унија за интеграција нема раскол, туку жива дебата која секогаш завршува на ниво на партијата, изјави министерот за надворешни работи Бујар ...
сите 50 | | | веќе видена

Бугарска фашистичка војска, бугарски окупатор, несносен бугарски фашистички окупаторски режим и неговата денационализаторска политика на македонскиот народ. ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Телевизиски дуел на деценијата: Заев-Мицкоски во „Само Вистина“ на Канал 5 - вторник во 18:30!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: