Елена Ристеска за Тоше: „Бевме сродни души“


3 копии

Елена Ристеска започна соработка со Данијела Кариќ. Популарните пејачки го објавија својот прв дует „Срца се погреше“. Во видеозаписот, музичките ѕвезди се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По изборите што ќе се одржат на 15 јули, нема да има вражање на рестриктивните мерки во земјава. Министерот за здравство Венко Филипче вчера рече дека кај нас ...
сите 262 | | | веќе видена

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
сите 511 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими акредитивните писма на Анке Гизелa Холштајн, новоименувана амбасадорка на Сојузна Република Германија во ...
сите 246 | | | веќе видена

Обвинителството предложи казни за угостителски објект во Скопје и за управителот на правното лице поради непочитување на мерките за заштита од ...
сите 204 | | | веќе видена

Откако на социјалните мрежи беше објавен телефонскито разговор меѓу екс премиерот Зоран Заев и Грета, со свој коментар на ФБ се јави и екс амбасадорот Арсим ...
сите 23 | | | веќе видена

Државјаните на Србија, Косово, Црна Гора и БиХ од денеска може да влезат во земјава само со негативен тест за коронавирус, одлучи Владата.„Владата донесе ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елена Ристеска за Тоше: „Бевме сродни души“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: