Лазаров ќе одмора поради повреда


Средниот бек на македонската репрезентација Филип Миркуловски предупредува дека овој натпревар со Србија, кој е решавачки за двете селекции, ќе биде многу ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на македонската ракометна репрезентација Кире Лазаров е оптимист во пресрет на вечерашниот одлучувачки дуел со селекцијата на Србија во мечот кој ...
| | веќе видена | слични

И покрај двата стартни порази во првата фаза од Европското првенство, нашата машка ракометна репрезентација се уште има шанса да се пласира во вториот круг. За ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заменик на претседателот на Владата задолжен за борба против корупцијата и криминалот, одржлив развој и човечки ресурси, Љупчо Николовски, денеска имаше средба ...
сите 187 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 75 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лазаров ќе одмора поради повреда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: