Време за тагување нема - Време е да го докажеме нашиот квалитет


И покрај двата стартни порази во првата фаза од Европското првенство, нашата машка ракометна репрезентација се уште има шанса да се пласира во вториот круг. За ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Репрезентацијата на Норвешка забележа голема победа над Полска со која направи огромен чекор напред кон полуфиналето, но селекторот Кристијан Берге е свесен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Пратеникот од Македонска алијанса за европска интеграција (МАЕИ), Васил Стерјовски, во обраќањето на денешната пленарна седница на албанскиот парламент се ...
сите 885 | | | веќе видена

Шефот на бугарската држава во Брисел изјави дека не попуштиле на силниот притисок од европските партнери. Порача дека европската перспектива на Скопје зависи ...
сите 284 | | | веќе видена

Утре ќе се задржи многу топло време со натпросечни температури за овој период од годината, кои на места во југоисточниот дел од земјата ќе го надминат 40-тиот ...
сите 295 | | | веќе видена

Вчерашната одлука на Владата - да се наметне еколошка такса предизвика стравувања во јавноста и предупредувања за домино-ефект, уште поголемо осиромашување - ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Време за тагување нема - Време е да го докажеме нашиот квалитет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: