(Аудио) Јанкуловска во „серијата“ ЈАДНИЦИ: Mи вика од кај ти се списоците, па викам од таму од каде што беше договорено, од партија!


Разговор помеѓу Гордана Јанкулоска и Александра Зафировска АЗ: Ало? ГЈ: Ало, добро вечер. Здраво. АЗ: Добра вечер. Здраво. ГЈ: Ја малку покасно, ама така ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Oд тој момент ние имаме уште едно дете и ниту едно бело влакно на косата, и фала му на Бога, сме среќни и весели. А ние бевме први (Велија и Фијат) што ...
| | веќе видена | слични

По објавувањето на денешната 13 по ред „бомба“ на опозицијата за која Заев тврди дека премиерот Груевски лично признава дека лажел оти има наводна грешка во ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Никола Груевски МЈ: Ало? НГ: Миле, Миле? МЈ: Да. НГ: А да те прашам. Ова што е со плавата линија и плавите коцки, значи тоа ...
| | веќе видена | слични

Ви ги презентираме сите разговори од Бомбата 13, кои ги објави на прес-конференцијата лидерот на СДСМ, Зоран Заев. -Папка 1- 1. Разговор помеѓу Миле Јанакиески ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Никола Груевски НГ: Ало Миле, што правиш? МЈ: Добро, кај Владо сум, на состанок. НГ: Ааа, така. Сега беше Фијат. МЈ: Добро. ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Никола Груевски МЈ: Сега како да одиме сега понатаму? Да… НГ: Ја вечер ќе му се јавам, малку нека размишља до вечер. И тоа ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Русија спроведува специјална воена операција за да ги заштити Русите и оние граѓани кои зборуваат руски јазик, а кои се угнетувани од Украина со кршење на сите ...
сите 308 | | | веќе видена

Постапка за утврдување одговорност кај затворските полицајци ќе има, а откога во затворот „Идризово“ беше откриен тунел што два месеца тивко се пробивал од ...
сите 115 | | | веќе видена

Кој е Артан Груби да бара помирување? Тој е таму каде што е по предлог на Али Ахмети и нема што да бара, вели во интервју за весникот ВЕЧЕР , Невзат Бејта, ...
сите 130 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски вечерва на на својот профил на Фејсбук објави измонтирано видео од денешното пазарење во маркет во скопската населба Тафталиџе. ...
сите 70 | | | веќе видена

Вчера три деца и тројца возрасни беа убиени во пукање во приватно основно христијанско училиште во Нешвил, на југот на САД. Нападот го извршила 28-годишна жена ...
сите 80 | | | веќе видена

Процесот на уставни измени ќе започне пред летото. Очекуваме да биде успешен, а изборите ќе бидат во редовен термин, средина на наредната година. Важно да се ...
сите 330 | | | веќе видена

Централниот совет на Демократскиот сојуз расправаше за актуелните политички состојби во земјата при што оцени дека евроинтеграциските процеси се врвен ...
сите 121 | | | веќе видена

Белорусија денеска одговори дека одлучила да го прифати руското тактичко нуклеарно оружје по долгогодишниот притисок од САД и нивните сојузници, насочен кон ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, Љупчо Николовски кажа дека цената на кромидот достигнува до 100 денари за килограм, иако неговата реална цена е двојно пониска, ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Аудио) Јанкуловска во „серијата“ ЈАДНИЦИ: Mи вика од кај ти се списоците, па викам од таму од каде што беше договорено, од партија!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: