Аргентина и закажа дејт на Германија на Маракана


4 копии

Сопругата на голманот на Аргентина Серхио Ромеро упати интересна јавна понуда до нејзиниот сопруг. Покрај Меси, херој на Аргентинците е и голманот Серхио ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на голманот на Аргентина Серхио Ромеро упати интересна јавна понуда до нејзиниот сопруг. Голманот Ромеро покрај Меси, исто така важи за херој ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Аргентина Серхио Ромеро со два одбранети пенали го одведе својот национален тим во финалето на Мундијалот во Бразил, а неговите интервенции не ...
| | веќе видена | слични

Интересен видео прилог. Селекцијата на Холандија забележа елиминација во полуфиналето од Светското Првенство во фудбал кое се одржува во Бразил, каде со пораз ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На територија на државата, според утринските информации на Центарот за управување со кризи, активни се 12 пожари. Во изминатото деноноќие биле евидентирани ...
сите 888 | | | веќе видена

Група демократски конгресмени го повикаа американскиот претседател Џо Бајден да се откаже од својата кандидатура за реизбор, иако претседателот е категоричен ...
сите 368 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 43 | | | веќе видена

Поради зголемена фреквенција на возила на граничниот премин „Богородица“ се чека повеќе од еден час додека пак на граничниот премин „Табановце“ се чека околу ...
сите 161 | | | веќе видена

ОБЈАВЕНО ПИСМОТО НА УНГАРСКИОТ ПРЕМИЕР АДРЕСИРАНО ДО ПРЕТСЕДАТЕЛOT НА ЕВРОПСКИОТ СОВЕТ, ШАРЛ МИШЕЛ Писмото е резултат на неодамнешните посети на унгарскиот ...
сите 123 | | | веќе видена

Американската компанија за кибер безбедност „CrowdStrike“ од вчера е познато име од погрешни причини, откако неуспешното ажурирање на софтверот предизвика ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аргентина и закажа дејт на Германија на Маракана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: