Идниот викенд почнува бесплатното возење на пензионерите во недела

6 копии

Идниот викенд почнува бесплатното возење за пензионерите во автобусите на ЈСП „Скопје“ секоја недела. Со оглед на тоа што Собранието веќе е конституирано, не ...
| | веќе видена | слични

Се случува луѓето едвај да влезат во автобус и да стојат едни покрај други без да се оддалечат од излезните врати и поради тоа доаѓа до турканици. Ова се само ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, попладнево во Струга оствари средба со докторите и медицинските сестри од Општата болница, Заводот за нефрологија, ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - Зоран Заев и Христијан Мицкоски на својот последен синоќешен ТВ-дуел најавија по големи инвестиции во Македонија по ...
сите 328 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва од Свети Николе порача дека на 15-ти јули граѓаните одлучуваат за иднината на нашата ...
сите 424 | | | веќе видена

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети вели дека Зоран Заев, после секоја изјава против ДУИ, му се јавува да му се извини дека не го мислет тоа што го кажа и дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Идниот викенд почнува бесплатното возење на пензионерите во недела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: