Заев му помага на Самарас со бојкотот на Собранието

4 копии

Не стивнуват реакциите и критиките кон лидерот на СДСМ Зоран Заев и раководството на партијата во однос на политиката на бојкот на изборните резултати и на ...
| | веќе видена | слични

Политиката на бојкот што ја спроведува лидерската двојка на социјалдемократите, Зоран Заев и Радмила Шекеринска оди само на штета на членовите на партијата, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Колумнистот и отворен поддржувач на политиките на СДСМ, Ивор Мицковски, во колумна објавена на okno.mk жестоко распали по актуелното раководство на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американските безбедносни служби во моментов испитуваат голем број закани упатени кон конгресмените пред најавеното продолжение на расправата во Сенатот за ...
сите 341 | | | веќе видена

Независната угостителска комора во петок ќе има средба со вицепремиерот Фатмир Битиќи, на која ќе се разговара за нивните барања за дополнителна државна помош ...
сите 194 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Катар го урна сонот на Аргентинците откако во последното коло ги совлада со … На Гаучосите по победата над Хрватска им беше доволен и бод од овој меч во кој ...
сите 108 | | | веќе видена

Работа во администрација да добијат луѓе од загрозени семејства, а не корумпираните кадри на ДУИ, бараат од Левица. Оттаму велат дека вицепремиерот Артан Груби ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев му помага на Самарас со бојкотот на Собранието

Од:
До кого (е-маил):
Порака: