ЛОИ (5. ДЕН): Два светски рекорди, згазен велосипедисти повторно Кина

Доминација на американски пливачи на стартот од вечерните финални дисциплини на седмиот олимписки ден во Лондон. Големиот Мајкл Фелпс стигна и до својот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 480 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЛОИ (5. ДЕН): Два светски рекорди, згазен велосипедисти повторно Кина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: