Среќна сум што НЛБ Банка го препозна потенцијалот на нашиот проект во момент кога тоа ни е можеби најпотребно: Ксенија Николова за „Better Women Better World“

НЛБ Банка како дел од регионална Групација која оперира на 6 различни пазари во рамки на регионот на Југоисточна Европа (Словенија, Босна и Херцеговина, Црна ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии

НЛБ Банка како дел од регионална Групација која оперира на 6 различни пазари во рамки на регионот на Југоисточна Европа (Словенија, Босна и Херцеговина, Црна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зад вашето име стојат неколку различни титули поврзани со професијата. Јавноста Ве знае како доктор кардиолог, професор на Универзитетската клиника за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Важноста на редовната физичка активност е постојано актуелна тема, особено кога се работи за децата, за кои е значајно да стекнат здрави животни навики во ...
| | веќе видена | слични

Оваа година Здружението ХОПС – Опции за здрав живот Скопје одбележува 25 години постоење. Во 1999 година, петмина храбри млади луѓе со визија и идеали се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Здружението ХОПС – Опции за здрав живот Скопје денеска одбележува 25 години постоење. По четврт век постоење, ХОПС има воспоставено три активни дневни центри: ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kоалицијата „Европски фронт“ доставила приговор до Државната изборна комисија (ДИК) за прегласувањето на Изборното место 2101 во село Ларце во Општина Желино, ...
сите 386 | | | веќе видена

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска – Давкова вчера на своето прво меѓународно учество на одбележувањето на ликот и делото на словенските ...
сите 186 | | | веќе видена

Судејќи барем според сегашните излези на прогностичките модели, тие укажуваат на тоа дека и во јуни месец времето кај нас во Македонија ќе биде многу ...
сите 272 | | | веќе видена

Преговорите со коалициските партнери за идната Влада се во напредна фаза, но се уште нема конечен договор и се до официјално моментот кога ќе може да се ...
сите 243 | | | веќе видена

Откако економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, минатата недела даде изјава во која рече дека „доктор Нико Беќаровски е доктор од ...
сите 92 | | | веќе видена

ДУИ и СДС системски го уништуваат здравството до последен ден! Незапаметен хаос владее на клиниката за хирургија, односно Универзитетската клиника ТОАРИЛУЦ. Ќе ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Среќна сум што НЛБ Банка го препозна потенцијалот на нашиот проект во момент кога тоа ни е можеби најпотребно: Ксенија Николова за „Better Women Better World“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: