Мицкоски: Македонија повторно твоја, промените во ваши раце!

3 копии

Да ги вратиме среќата и насмевките, да станеме сите и да ја вратиме државата во рацете на граѓаните, пишува на социјалната мрежа на Фејсбук потпретседателот на ...
| | веќе видена | слични

Голема благодарност за поддршката што ја добиваме од врвните професори и доктори. Заедно сплотени и обединети со напорна и посветена работа ќе започнеме со ...
| | веќе видена | слични

Криминалот царува! Корупцијата владее! Ненародната власт ја одзеде државата од народот! Македонија е најкорумпирана во регионот, а најсиромашна во Европа. Ова ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

-Позитивен прием кај жителите на Железара од денешната посета од врата до врата и разговори за иднината на Македонија! Ова е наше време, се обединуваме сите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Топол прием од нашите сограѓани бутелчани кои се победнички расположени!!! Поддршката која ја добиваме од граѓаните е огромна, секој ден е се помасовна и ...
| | веќе видена | слични

-ВО ИДНАТА ВЛАДА НА ВМРО-ДПМНЕ ВРВЕН ПРИОРИТЕТ ЌЕ БИДАТ ПРОЕКТИТЕ И РЕФОРМИТЕ ВО ОБРАЗОВАНИЕТО !!! Денес, остваривме средба со просветните работници од Бутел ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во ИЕ2, Владо Мисајловски денес е во посета на општина Бутел. Тој во објава на фејсбук потенцираше: „Иако ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Премиерот на Словачка Роберт Фицо е свесен и комуникативен, а последователно му беше извршена томографија, соопштија денеска неговите лекари. - Истовремено се ...
сите 514 | | | веќе видена

Kaко што пишува грчкиот весник Катимерини, Атина го чека следниот потег на Скопје. „Атина ќе почека владата на Северна Македонија да положи заклетва пред да ...
сите 385 | | | веќе видена

Полицијата во Хрватска соопшти дека е покрената истрага против 55-годишната жена по што поднеле и кривична пријава за сторено кривично дело фалсификување ...
сите 189 | | | веќе видена

Во врска со поставените реквизити за рингишпил во близина на спортскиот центар Борис Трајковски, Општина Карпош демантира дека е издадено какво било одобрение ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Македонија повторно твоја, промените во ваши раце!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: