Возач загина на стариот пат Ѓавато-Тополчани

8 копии
3 копии
5 копии
4 копии

Вчера попладне, во 15.55 часот, во СВР Скопје било пријавено дека на улицата Методија Митевски во Скопје, патничко возило „форд“, со скопски регистарски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 347 | | | веќе видена

Последните случувања со големиот скандал за земање на мито од 10 илјади евра од страна на судијата Наќе Гроргиев и второсомничениот јавен обвинител Иџет Мемети ...
сите 202 | | | веќе видена

Ќе водиме принципиелна политика кон соседите, која ќе се темели на аргументи и на факти. Подготвени сме да работиме заедно со нашите соседи. Очекуваме од нив ...
сите 324 | | | веќе видена

Поплавени се дворови и подрумски простории во Драчево. Скопјанец на единствениот број за итни случаи 112 пријавил дека кај него, на улица „Драчевска“ во ...
сите 317 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возач загина на стариот пат Ѓавато-Тополчани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: