Пријавено лице кое со телефон сликало додека се потпишувало за кандидат за претседател

На 03.03.2024 во 20.50 часот во СВР Куманово, двајца вработени во Државната изборна комисија пријавиле дека околу 13.00 часот во просториите на Подрачното ...
| | веќе видена | слични
7 копии
2 копии

Триесет и двегодишна жена од Крива Паланка пријавила дека Б.Д. од Штип извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка. Се преземаат мерки за расчистување на ...
| | веќе видена | слични

Колеги вработени во приватна геодетска фирма од Скопје останале заробени во возило кое било цел на напаѓачи. Според пријавеното, двајцата со автомобилот биле ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На Комплексот клиники „Мајка Тереза“ со тешки телесни повреди бил донесен Х.У.(50) од Република Турција. Според пријавеното, тој се здобил со повредите при ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Жена е повредена откако врз неа паднал метален предмет поставен од изведувач кој го реконструира малиот градски плоштад, во друг одделен случај оштетен е и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 414 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинарите и медиумските работници (ССНМ) изразуваат сериозна загриженост за ...
сите 221 | | | веќе видена

Барам од сите вас, на 24-ти овој месец, масовна политичка мобилизација, уште во првиот изборен круг да покажеме дека сме за нормална, напредна и европска ...
сите 278 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по митингот во Гостивар вечерва објави дека со заокружување на број 2 на 24 април за Силјановска Давкова, Македонија ...
сите 305 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на Македонија од коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалноите мрежи по митингот во ...
сите 134 | | | веќе видена

Toa што кандидатот на владејачката партија на централно ниво, СДСМ, Стево Пендаровски и на владејачката партија на локално ниво, ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пријавено лице кое со телефон сликало додека се потпишувало за кандидат за претседател

Од:
До кого (е-маил):
Порака: