Подгответе се за зимски патувања

ОВЕН Овни, размислете за нови пристапи кон работните задачи за поттикнување на креативноста и ефикасноста. Денеска е време за спонтани изрази на љубов. Обрнете ...
| | веќе видена | слични

 Бик - Ќе сакате да дознаете што е можно повеќе за скриените желби и фантазии на партнерот или да пробате некои нови работи што ќе ви помогнат да „го ...
| | веќе видена | слични

Стресот за време на празниците предизвикува многу парови да го доживеат и како период на раскинување. Јануари е време кога многумина сакаат да донесуваат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За време на првиот состанок, сите сакаме да знаеме нешто за личноста со која излеговме. Сепак, мора да се знае каде е границата и никогаш да не се поставуваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„За какви било избори да се однесува, дијаспората е игнорирана и силувана во изборниот процес“ –овој коментар на соопштението дека иселениците нема да гласаат ...
сите 414 | | | веќе видена

Скопската обвинителка Жаклина Крстевска-Јосифовска ја заврши истражната постапкa, односно како што појаснуваат од ОЈО Скопје за
сите 210 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд. Попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд и грмежи локално во ...
сите 250 | | | веќе видена

Протече првата снимка од соборениот хеликоптер: „Целосно изгорел“ Потврдено е дека Иранскиот претседател Ебрахим Раиси е мртов откако иранските агенции ...
сите 106 | | | веќе видена

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Љ.К.(66) од скопското село Стајковци поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство“ по член ...
сите 98 | | | веќе видена

Косовскиот премиер, Албин Курти на денешната средба со потсекретарката за јавна дипломатија на Стејт департментот на САД, Елизабет Ален, која престојува во ...
сите 30 | | | веќе видена

Ако играат чесно, ВМРО-ДПМНЕ нека го врати уставното име во првите денови. Ги имаат бројките со другите партии, вели министерот за правда, Кренар Лога. „Штом ...
сите 609 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Подгответе се за зимски патувања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: