Сите се воодушевени од неочекуваната соработка: Тејлор Свифт и Ајс Спајс издадоа песна која не престанавме да ја слушаме


Пејачката и текстописец наградена со Греми, 33-годишната Тејлор Свифт соработуваше со Ајс Спајс, 10 години помладата американска раперка која само што се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата американска пејачка Лана Дел Реј е фотографирана на плажа во Рио де Жанеиро како го поминува времето со своите пријатели. Иако сите ги знаеме ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не можам да бидам на иста маса со луѓе кои имаат антибугарски и антиевропски манифестации, изјави вицепремиерката и министерка за надворешни работи на ...
сите 464 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски упати честитки и изрази на почит кон сите учесници во Оперативната акција „ОБСЕ 2023”, востановена по повод ...
сите 285 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг денеска изјави дека европските земји ги следат сопствените интереси и не можат да го прошират производството на ...
сите 132 | | | веќе видена

Медиумите пишуваат дека има заговор за уништување на водачот на палестинската терористичка група Хамас, Јахја Синвар. Тој ги води преговорите за размена на ...
сите 120 | | | веќе видена

Успешна лидерска средба значи дека политичките партии ќе седнат на маса и нема да постои уценување од една политичка партија кон друга, смета премиерот Димитар ...
сите 219 | | | веќе видена

„Успеавме да ја изградиме Македонија во фактор на стабилноста и безбедноста во регионот. Владата која ја предводам ја избра опцијата на интеграција, а не ...
сите 119 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски вели дека СДСМ е автомобил којшто вози до Вашингтон и Брисел. „Од друга страна кај ДПМНЕ што имате, имате кола направена од ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите се воодушевени од неочекуваната соработка: Тејлор Свифт и Ајс Спајс издадоа песна која не престанавме да ја слушаме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: