Колкави плати даваат нашите банки и која плаќа најдобро?

2 копии
7 копии

Владата ја разрешила Анета Симеска Димоска, досегашната директорка на Државниот пазарен инспекторат и на нејзино место за вршител на должност го назначила ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Владата на денешната 109-та седница ја разреши директорката на Државниот пазарен инспекторат, Анета Симеска Димоска. Од владината прес-служба соопштија дека ...
| | веќе видена | слични
8 копии

На денешната седница, Владата ја разреши директорката на Државниот пазарен инспекторат, Анета Симеска Димоска и за вршител на дејноста го назначи Горан ...
| | веќе видена | слични

Македонските најмоќни фирми, чии акции се најмногу купувани и продавани на Македонската берза, вредат многу пари. Така барем говори берзанскиот билтен, во кој, ...
| | веќе видена | слични

Струјата и горивата ги горат најголемите и најуспешни македонски компании. Ситуацијата е повеќе од алармантна, а реакциите на Бранко Азески, претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

На новинарите не им е дозволен влез во црквата, а од друга страна, снимателите и фоторепортерите не смеат да излезат надвор од црквата во обезбедената зона. ...
сите 615 | | | веќе видена

Бугарскиот европратеник Ангел Џамбаски, за изјавата на бугарскиот министер Даниел Лорер во која тој вели дека охриѓанецот Христијан Пендиков не е бугарски ...
сите 405 | | | веќе видена

Владата на денеска донесе одлука со која го задолжи Комитетот за преговори за имплементација на проектот за изградба на инфраструктурниот Коридор 8 да ги ...
сите 66 | | | веќе видена

Азедин Унахи беше вистинско откровение на Светското првенство во Катар и сериозно го сврте интересот на себе од страна на многу поважни клубови од Анже, па ...
сите 34 | | | веќе видена

„Еврејските лингвисти не можеле да најдат збор, што најсоодветно би ги опишал страдањата на Евреите од 1933 до 1945 година. Конечно, во некои апокалиптични ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колкави плати даваат нашите банки и која плаќа најдобро?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: