29-годишна Црногорка го претепала партнерот во гостиварско


2 копии
2 копии
3 копии

Полицијата вчера околу 14:50 часот во гостиварски Добридол го лишила од слобода 21-годишниот Е.Ф. од ова село, поради сомнение дека деновиве извршил три тешки ...
| | веќе видена | слични
5 копии
18 копии

На 16.10.2022 околу 09.30 часот во СВР Скопје, Ж.И. пријавил дека на планината Китка, на 10 км над с.Вражале, скопско, го пронашле починат Ј.Ј.(33) од Скопје, ...
| | веќе видена | слични

Вчера во 22:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул. „Железничка“ во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу З. Т. (40) и К. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ние продолжуваме да ја мислиме Македонија како територија, а не како народ Со нашиот став за преговорите за членство во ЕУ, затворивме многу европски врати за ...
сите 679 | | | веќе видена

Основните претпоставки на ова владино мнозинство се на линија на тоа што Алијанса за Албанци го застапува, а тоа е стратешкото партнерство со САД, продолжување ...
сите 271 | | | веќе видена

Алијанса на Албанците и без влегувањето најавува дека би гласала за уставните амандмани, што значи дека доколку овој чекор се случи не прави разлика во таа ...
сите 303 | | | веќе видена

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна ...
сите 408 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска најави дека со претседателот Володимир Зеленски ќе разговара за најновите барања на Украина за софистицирано оружје ...
сите 420 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

29-годишна Црногорка го претепала партнерот во гостиварско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: