Азар признава дека е исфрустриран во Реал: Сакам да играм!


Еден Азар не добива многу шанса да игра во првиот тим на Реал Мадрид, но затоа белгискиот репрезентативец одлично игра во ноќните клубови. Додека траеше ...
| | веќе видена | слични

Еден Азар кој требаше да го наследи Кристијано Роналдо во Реал, фатен во скандал. Шпанските медиуми пишуваат дека тој бил во ноќен клуб со непозната девојка, ...
| | веќе видена | слични

На Еден Азар на теренот не му оди веќе подолго време, а сега може да си создаде и проблеми во приватниот живот. На социјалните мрежи се појави видео на кое се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нејмар беше најголемата фудаблка ѕвезда која жестока застана во одбрана на Винисиус Жуниор, кој се најде во средина на расистички скандал поради своите ...
| | веќе видена | слични

Винисиус Жуниор се пожали за сериозни расистички навреди откако предизвика многу реакции со своите провокативни танци за време на прославите на головите, па ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонски владин тим предводен од премиерот Димитар Ковачевски утре ќе има средба со компанијата за природен гас што ја посочи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 791 | | | веќе видена

Имаме суштинска потреба во цел исток не само во општина Штип да се доизгради клиничката болница која беше започната в 2016 година и за година дена е изградено ...
сите 378 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 209 | | | веќе видена

Ме избркаa од мојата политичка партија, изјави Кастриот Реџепи во емисијата „Патот кон“ во Алсат, велејќи дека неговата партија не прифатила да има состанок на ...
сите 229 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Околу 15.000 руски војници ќе бидат принудени да се предадат во Украина. Ова го тврди експертот Ед Арнолд. Тој е поранешен офицер на британската армија и НАТО ...
сите 360 | | | веќе видена

Ако лидерот на Демократската унија за интеграција ги прифати барањата на т.н. „Огнена група“ за смени на кадрите во извршната власт тоа би значело и признание ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Азар признава дека е исфрустриран во Реал: Сакам да играм!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: