Како се однесуваат хороскопските знаци кога се на одмор?

Под овие три хороскопски знаци се раѓаат емотивни и поетски души. Риби Слатки и мили - ова е најкраткиот начин да се опишат мажите родени во овој знак. Вие ...
| | веќе видена | слични

Овие луѓе понекогаш страдаат од нивната наивност и љубезност, но светот не може да постои без нив. Еве кои знаци, според астролозите, имаат чиста душа, како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сосема е природно луѓето да ги почитуваат туѓите мислења, особено на оние за кои се грижат. Сепак, овие четири хороскопски знаци веруваат дека знаат се подобро ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Летото е тука, летните авантури исто така, а вие дознајте дали сте меѓу среќните знаци од зодијакот кои ќе имаат среќа на полето на љубовта. Шкорпија Тие се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во првите три дена од генералниот штрајк во цел јавен сектор платите на огромен број на работници во јавниот сектор кои работат во Градот Скопје, општините или ...
сите 470 | | | веќе видена

Криминалната власт на СДСМ и ДУИ наместо зголемување на платите, граѓаните ќе добијат драстично зголемена цена на електричната енергија, се вели во партиското ...
сите 273 | | | веќе видена

Бугарската дипломатија имаше огромен успех затоа што успеа да ги одбрани и внесе во текстовите овие позиции, кои се разликуваа дури и во Бугарија. Сè е ...
сите 468 | | | веќе видена

Како што јави дописникот на МИА од Софија, Нинова го обвини Радев за пристрасни напади врз Владата на Кирил Петков, бидејќи се стреми кон поголема моќ.Таа ...
сите 553 | | | веќе видена

Во период кога се решаваше евроинтегративниот процес на државата, Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги преку кои се обидуваа да ги поткопаат државните ...
сите 315 | | | веќе видена

На 24.06.2022 во 15.00 часот во Полициска станица Куманово, 41-годишна кумановка пријавила дека С.М. од Куманово ја бакнувал и допирал по телото нејзината ...
сите 247 | | | веќе видена

Австрискиот канцелар Карл Нехамер смета дека бугарскиот парламент направил пробив со вчерашната одлука „да се откаже од ветото“ за отворање на пристапните ...
сите 304 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама за емисијата „Talking Europa“ на France 24 задржувајќи се на преговорите и самитот во Брисел, вели дека Албанија не е таа што ...
сите 307 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како се однесуваат хороскопските знаци кога се на одмор?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: