Триглав Осигурување Живот, во соработка со НЛБ Банка со нов Унит Линк производ

2 копии

Време зa читање: 2 минути Триглав Осигурување Живот, во соработка со НЛБ Банка, го збогати своето портфолио на продукти и понуди нов, атрактивен Унит Линк ...
| | веќе видена | слични

Шеесет и двегодишниот Велија Мемишовски од прилепско Канатларци е еден од многуте земјоделци кај кои силното невреме и градот што деновиве зафатија делови од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во случај на непосакуван настан во вашиот дом, сигурно би сакале повторно сѐ да биде како што било претходно. Осигурувањето на семејната куќа или станот ги ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Од денеска комисиите почнуваат да работат за да се направат проценките за тоа колкава е штетата по земјоделските површини по невремето што ја зафати државата. ...
| | веќе видена | слични

Почнува пријавувањето за штетите од невремето во Лозово. Министерот за земјоделство вели, пари во буџетот има и земјоделците ќе бидат обештетени. Прво треба да ...
| | веќе видена | слични

Нацрт-законот за задолжително осигурување во земјоделството, кој треба да стави крај на ад-хок шемите за исплата на штети од буџетот, може да направи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Животното осигурување кај кое парите се вложуваат во удели на инвестициски фондови („Јунит Линкд” осигурување) е висококвалитетен производ со голем потенцијал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

ВМРО-ДПМНЕ заедно со граѓаните, со јавноста, со населението оди до крајната цел, а тоа се предвремени парламентарни избори на кои што ќе падне оваа криминална ...
сите 222 | | | веќе видена

-Вистината боли. Особено го боли Бујар Османи, како и Зоран Заев и Димитар Ковачевски. Вчера кажав дека Бујар Османи работи Албанија да почне преговори со ЕУ, ...
сите 374 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Кирил Петков рече дека Скопје веќе има избор за сопствената иднина, а Бугарија успеала да ги заштити своите национални интереси по гласањето ...
сите 664 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 183 | | | веќе видена

Норвешката разузнавачка служба ПСТ, задолжена за борба против тероризмот, објави дека го водат како чин на исламски тероризам пукањето во кое без убиени две ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Триглав Осигурување Живот, во соработка со НЛБ Банка со нов Унит Линк производ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: