Се бара притвор за гостиварец фатен со 59 грама марихуана


8 копии

Како што анализираат и светските криминолози, Дарк веб е мрежа на интернет каде што циркулираат многу информации поврзани со извршување кривични дела. Токму ...
| | веќе видена | слични
8 копии
4 копии

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски вечерва информираше дека во тек е голема полициска акција во Ресен и Струмица. -Најавувам дека во моментот ...
| | веќе видена | слични

Големи акции на полицијата за заплена на дрога се во тек вечерва во Струмица и Ресен. „Најавувам дека во моментот течат две акции на заплена на поголема ...
| | веќе видена | слични

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски вечерва соопшти дека полицијата спроведува голема полициска акција за заплена на дрога на две локации во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
13 копии

Основното јавно обвинителство Куманово донесе наредба за спроведување истражна постапка против 31-годишен жител на скопското село Никиштане, осомничен за ...
| | веќе видена | слични

Во автобус со скопски регистарски ознаки, сопственост на туристичка агенција, кој сообраќал на релација Скопје-Копер, Р.Словенија, осомничениот во горниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заменикот копретседавач на бугарскиот тим историчари Наум Кајчев по објавата на видеото за одбаната на историската чест, го појасни неговото мислење тврдејки ...
сите 318 | | | веќе видена

На вицепремиерот Бојан Маричиќ не му било пријатно кога чул како група граѓани на прославата за Рамковниот договор ја исвиркаа водителката кога таа почна да ...
сите 176 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 226 | | | веќе видена

– Итно е неопходно да се дозволи да се изврши инспекција на Меѓународната агенција за атомска енергија и да се гарантира повлекување на сите руски сили, рече ...
сите 242 | | | веќе видена

Хади Матар – напаѓачот на познатиот писател Салман Ружди рече дека го почитува ајатолахот Хомеини, но не сакаше да каже дали нападот бил инспириран од фатвата ...
сите 147 | | | веќе видена

Претресот, кој беше одобрен од државниот обвинител Мерик Гарланд, беше спроведен во понеделникот, а целта беше да се одземат строго доверливи документи кои ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се бара притвор за гостиварец фатен со 59 грама марихуана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: