Утрово магловито, попладне умерено облачно

10 копии
2 копии

Руската политичарка Ана Терешкова (52) сакајќи да ги поттикне своите сограѓани да го зацврстат својот имунитет, се соблече полугола и во бикини се фрли да си ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Претежно облачно, претпладне на југоистокот со локален дожд. Кон крајот на денот облачноста делумно ќе се намали. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен, а ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Времето во земјава денеска претпладне ќе биде претежно облачно. Ќе дува слаб до умерен ветар од северен, а попладне слаб ветар од јужен правец. Минималната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-Народна партија ја анализираше најновата и изменета верзија на „францускиот предлог“, и оценува дека во него нема ништо што го загрозува македонскиот ...
сите 813 | | | веќе видена

Граѓаните не го разбираат новиот тарифник за струјата и не знаат како да ја пресметаат потрошувачката на калкулаторот што е објавен на веб-страницата на ...
сите 469 | | | веќе видена

Според професорите со кои се консултиравме, за да се направи широка платформа за добивање граѓанско релевантно мислење, кое ќе им даде легитимитет на државните ...
сите 285 | | | веќе видена

Центарот за социјални работи Тетово во тетовската полиција пријавил дека 43-годишна тетовчанка на 28 јуни била претепана од И.С. од Скопје во неговиот дом во ...
сите 342 | | | веќе видена

Вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски кој коментираше околу францускиот предлог. Тој порача ...
сите 651 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утрово магловито, попладне умерено облачно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: