Жена претепана од поранешното момче во угостителски објект во Скопје

2 копии

На денешните локални избори во Радовиш, жена која имала решение за самоизолација сепак излегла на гласање. Како што соопштуваат од МВР: „На 31.10.2021 во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Во изминатото деноноќие на подрачјето на Скопје регистрирани се неколку физички пресметки на кои реагирале од СВР Скопје, како и една кражба во аптека на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 31.10.2021 во 01.40 часот во СВР Скопје, Ш.И.(33) од с.Грчец, скопско, пријавил дека во дворот од куќата било опожарено неговото возило „пасат“. Повредени ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Концептот 28 што го поднесов денес се фокусира на луѓето. Нудам нов концепт, на кој начин ќе им излеземе на луѓето во пресрет. Нудам целосно нов начин на ...
сите 566 | | | веќе видена

Африм Гаши на Илинденска број 2, доколку добие зеелно светло утре од неговите сопартијци, ќе влезе со министерска фотелја и на Зоран Заев и на Али Ахмети. ...
сите 443 | | | веќе видена

Станува збор за 12 жртви кои биле од истото семејство Јахиу од селото Моране во општина Студеничани. Осум од нив биле деца и четворица возрасни лица од кои две ...
сите 298 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ продолжува јавно да бара одговори од власта која за автобуската несреќа во која 45 наши сограѓани ги загубија своите животи, се уште нема никаква ...
сите 300 | | | веќе видена

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 153 | | | веќе видена

Повторно мерка од Владата со која на најбезобразен начин се подценува достоинството на матичните и докторите од примарна здравствена заштита. Ќе добивале 30 ...
сите 181 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 303 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена претепана од поранешното момче во угостителски објект во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: