Дневен хороскоп: Идеален ден за неколку хороскопски знаци

Доколку сте родени во еден од овие хороскопски знаци, добро размислете пред да одлучите да стапите во брак поради тоа што имате поголеми шанси за развод од ...
| | веќе видена | слични

Има такви луѓе кои се чини дека имаат необичен талент да ги нервираат сите околу себе. Секој хороскопски знак има некои карактеристики кои се сметаат за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ХОРОСКОП ЗА 29-ТИ СЕПТЕМВРИ Овен Промените на работа најавуваат нов почеток, најавува денешниот хороскоп. За вас, вестите се охрабрувачки, бидејќи се ...
| | веќе видена | слични

Многу хороскопски знаци во октомври ги очекува желба на напредување, усовршување и подобрување на материјалната состојба. Позитивни шанси се очекуваат за оние ...
| | веќе видена | слични

Три хороскопски знаци ќе имаат впечаток дека оваа недела целиот свет се свртел против нив! Овен Оваа недела, ќе имате впечаток дека од сите страни ви доаѓаат ...
| | веќе видена | слични

Ако ги прашате астролозите кој знак има вроден скенер за препознавање богаташи, веројатно сите ќе ви го дадат истиот одговор. Помеѓу припадниците на Зодијакот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новата иднина значи и промена на реалноста во која живееме. Реалноста и голиот живот кој покажува дека имаме власт која е корумпирана, криминална. Власт која ...
сите 104 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, истакна дека во вториот круг од локалните избори ќе го поддржи Фатмир Дехари за градоначалник на Кичево во борбата против ...
сите 272 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 123 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 313 | | | веќе видена

На мојата денешна посета на Ново Лисиче, изразив благодарност до граѓаните за поддршката што ми ја дадоа во првиот круг на изборите и што овозможија на тој ...
сите 325 | | | веќе видена

Одиме по граѓаните, тропаме по вратите, ја бараме нивната поддршка едноставно она кое што е потребно и покрај огромната предност на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг ...
сите 56 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави дел од лицата за кои, како што претходно соопшти, има информации дека се дел од злосторничката група која давала наредби за тепање, убивање и ...
сите 53 | | | веќе видена

Во Маврово-Ростуше и Центар Жупа ќе се повтори гласањето, бидејќи не е исполнет законскиот цензус на гласање да излезат најмалку една третина од запишаните ...
сите 356 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Идеален ден за неколку хороскопски знаци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: