Овие хороскопски знаци ја доживуваат најтешката недела во нивниот живот

Три хороскопски знаци ќе имаат впечаток дека оваа недела целиот свет се свртел против нив! Овен Оваа недела, ќе имате впечаток дека од сите страни ви доаѓаат ...
| | веќе видена | слични
5 копии

ОВЕН Работа: Можно е да не сте задоволни од својата работа. Ви доаѓа период во кој ќе трагате за нови прилики за промени на ова поле.Љубов: Новата личност која ...
| | веќе видена | слични

Дали работите работа што искрено ја сакате или сте „залутале“ во област што не ве исполнува? Секој во одреден момент од својот живот треба да се вработи. Во ...
| | веќе видена | слични

Таа знае од која било куќа да направи дом и секој аспект од вашиот живот ќе го исполни со искрена топлина и љубов. Станува збор за жените кои се Рак во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многу луѓе се препуштаат на шармот на заведување на потенцијалните партнери, толку заслепени и заљубени, честопати се занемаруваат во желбата што е можно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Корона вирусот и ковид влијаат на секој аспект од нашиот секојдневен живот: работа, образование, воспитување деца, патувања, дружење … и романтичната страна на ...
| | веќе видена | слични

Светлана Цеца Ражнатовиќ и Мира Шкориќ беа најдобри пријателки, но во еден момент пукнало тоа пријателство. Од тогаш поминаа долги години, а тие немаат никаков ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ОВЕН Работа: Можно е да не сте задоволни со околностите на ова поле и многу работи да ве оптоваруваат сега.Љубов: Партнерот ви е максимално посветен и вие сте ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски информираше дека опожарениот автобус со регистарски таблици СК 0284 БА кој учествуваше во сообраќајната ...
сите 407 | | | веќе видена

Димитар Ковачевски е еден од најактуените кандидати за нов претседател на СДСМ, барем додека не се пријават други, во интервју за Утрински брифинг говори за ...
сите 359 | | | веќе видена

Здравстените власти ретерираат од предлог мерките на Комисијата за заштита од заразни болести да се бара негативен ПЦР тест од вработените кои не се ...
сите 372 | | | веќе видена

Во Ургентниот центар во Скопје со болнички транспорт пристигна 24-годишна девојка, која е една од преживеаните во големата сообраќајна несреќа која се случи во ...
сите 544 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Предавањето на телата на нашите сограѓани кои ги загубија животите во трагичната автобуска несреќа во Бугарија ќе биде направено преку организиран државен ...
сите 278 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие хороскопски знаци ја доживуваат најтешката недела во нивниот живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: