Дневен хороскоп – Понекогаш насмевката кажува се

Сите луѓе минуваме низ тешки моменти, падови и загуби. Но, токму тие работи го прават човекот посилен. Еве неколку лекции кои ќе ви помогнат да најдете сила и ...
| | веќе видена | слични

Самите себеси се уверуваме дека животот ќе биде подобар кога ќе се венчаме, кога ќе добиеме бебе, а потоа и друго бебе. Тогаш се фрустрираме што децата не се ...
| | веќе видена | слични
5 копии

ОВЕН Работа: Можно е да не сте задоволни од својата работа. Ви доаѓа период во кој ќе трагате за нови прилики за промени на ова поле.Љубов: Новата личност која ...
| | веќе видена | слични

Дали работите работа што искрено ја сакате или сте „залутале“ во област што не ве исполнува? Секој во одреден момент од својот живот треба да се вработи. Во ...
| | веќе видена | слични

Неверојатно, но интелигенцијата е поврзана со бројни секојдневни активности… Ако мислите дека сте крајно несмасни со храната, која од непознати причини редовно ...
| | веќе видена | слични

Таа знае од која било куќа да направи дом и секој аспект од вашиот живот ќе го исполни со искрена топлина и љубов. Станува збор за жените кои се Рак во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во текот на денот, на 26 ноември, Државниот инспекторат за транспорт соопшти дека пропаднал обидот да се влезе во канцелариите на туристичката компанија „Беса ...
сите 581 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 122 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп – Понекогаш насмевката кажува се

Од:
До кого (е-маил):
Порака: