Дневен хороскоп: Овој знак го очекува финансиска нестабилност

Сите луѓе минуваме низ тешки моменти, падови и загуби. Но, токму тие работи го прават човекот посилен. Еве неколку лекции кои ќе ви помогнат да најдете сила и ...
| | веќе видена | слични

Самите себеси се уверуваме дека животот ќе биде подобар кога ќе се венчаме, кога ќе добиеме бебе, а потоа и друго бебе. Тогаш се фрустрираме што децата не се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

ОВЕН Работа: Можно е да не сте задоволни од својата работа. Ви доаѓа период во кој ќе трагате за нови прилики за промени на ова поле.Љубов: Новата личност која ...
| | веќе видена | слични

Дали работите работа што искрено ја сакате или сте „залутале“ во област што не ве исполнува? Секој во одреден момент од својот живот треба да се вработи. Во ...
| | веќе видена | слични

Таа знае од која било куќа да направи дом и секој аспект од вашиот живот ќе го исполни со искрена топлина и љубов. Станува збор за жените кои се Рак во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во текот на денот, на 26 ноември, Државниот инспекторат за транспорт соопшти дека пропаднал обидот да се влезе во канцелариите на туристичката компанија „Беса ...
сите 582 | | | веќе видена

Новиот сој на коронавирус „омикрон“ е откриен во Јужна Африка а потоа следат се повеќе информации од оваа земја во кои се тврди дека овој вид предизвикува ...
сите 816 | | | веќе видена

Градот Скопје и неколку скопски општини ќе донираат парични средства за семејствата кои загубија свои членови во кобната автобуска несреќа во Бугарија. Од ...
сите 68 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 177 | | | веќе видена

Откако вчера Жоржињо не ја освои „Златната топка“, еден навивач толку многу се налути што го скрши телевизорот. А на социјалните мрежи се појави и видео од ...
сите 198 | | | веќе видена

По одлуката на Владата во насока на стимулација на интересот за вакцинација за заштита од корона вирусот и за спречување на ширењето на пандемијата, за ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Овој знак го очекува финансиска нестабилност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: